Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Części DACIA

W całej swojej historii, firma Dacia współpracuje z francuską firmą Renault. Pierwszym projektem DACI i RENAULT był Renault R8 zwany Dacia 1100 często spotykany na drogach PRL. Spółka wyprodukowała w 1970 roku nowy model Dacia 1300, który był odpowiednikiem modelu Renault R12. Otrzymał on w tym samym roku Europejski tytuł "Car of the Year" , model Rumuńskiej DACI był ważnym modelem producenta.
W półwiekowej historii, firma produkowała w ramach kontraktu z francuskim Renault wiele różnych modeli. Obejmując zarówno samochody napędzane na koła przednie jak i tylne. Samochody sedan, jak i hatchback, a nawet modele samochodów sportowych. Dlatego od 1998 roku rumuńska Dacia, której produkcja odbywa się w mieście Piteshti, staje się elementem Grupy Renault.
Jednym z najbardziej znanych samochodów tej marki jest samochód Dacia Logan, model który również został wyprodukowany w ramach umowy z francuskim Renault. Od 2004 roku wraz z wprowadzeniem modelu Logan i jego różnych odmian, takich jak Logan MCV i Logan Pickup, liczba pojazdów w ramach marki DACIA wzrosła znacząco. To znacznie poprawia sytuację finansową spółki i jej pozycję w Europie. Modele DACIA z powodu niskich cen zdobywają wielu klientów nie tylko w Rumunii, jak to było kilka lat temu, ale również w wielu innych krajach europejskich.
Zakupy internetowe, części samochodowych (np. końcówek drążków, żarówek, amortyzatory) gwarantują niskie ceny i szybką dostawę. Już w 24 godziny dostarczymy każdą część zamienną do Towjego domu. Jeśli twój samochód jest innej marki (np. Opel, Mitsubishi czy Volvo) to również dobrze trafiłeś. Napisz na sklep@aparts.pl lub zadzwoń do nas 32 220 79 56, pomożemy dobrać część do Twojego samochodu.

Pamiętaj, jesteśmy profesjonalistami.