Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Części JAGUAR

Historia firmy, to luksusowe samochody znane na całym świecie ich produkcja rozpoczęła się dość niezwykłe. Kiedy firma powstała, miał inną nazwę - Swallow Sidecar i odrestaurowywała samochody, motocykle i autobusy. Ze względu na trudności finansowe, firma zdecydowała się zmienić swoją działalność i zaczęła produkować części zamienne do silnika firmy Austin. Bardzo szybko doprowadziło to do rozwoju finansowego spółki, i prócz produkcji części zamiennych dla innych producentów samochodów, w tym Fiata, p rozpoczął produkować własne samochody.

W połowie ubiegłego wieku samochody Jaguar, Jaguar SS100 i SS90 doświadczały szczytu sprzedaży. W połowie XIX wieku, firma podpisała umowę z producentem silników Daimler firmy, który później stała się częścią Jaguara. Dzięki popularności swoich samochodów sportowych, firma otrzymała możliwość wejścia na rynek amerykański. Ze względu na wysoką jakość i doskonałą wydajność, uzyskane dobre oceny na wystawach i konkursach powodowało wzrosty sprzedaży.

Obecnie firma produkuje nie tylko luksusowe samochody, ale również luksusowe samochody sportowe. Pełna nazwa grupy, do której należy firma Jto aguar Cars, Jaguar Land Rover. Ciągła produkcja samochodów jest prowadzona w trzech brytyjskich zakładach produkcyjnych.

Samochody tej marki są znane zarówno z wysokiej jakości, jak i wysokich cen. Głównym problemem, dla właściciela samochodu Jaguar, Rover są wysokie ceny części zamiennych. Ten problem można jednak rozwiązać, jeśli kupisz wszystkie niezbędne elementy, takie jak klocki hamulcowe, sworznie czy tłumik w naszym sklepie internetowym. Koszt znacznie mniejszy i nie wymaga dodatkowego wysiłku. Sprwadź i Zamów już dziś. Napisz na sklep@aparts.pl lub zadzwoń do nas 32 220 79 56, 32 229 21 94 nasi konsultanci pomogą dobrać część do każdego samochodu.

Pamiętaj, wykreował nas profesjonalizm.