Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Części JEEP

Postaw na nasze części JEEP, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa

Prawidłowa praca poszczególnych podzespołów  w Twoim Jeepie jest niezwykle ważna dla komfortowej, a przede wszystkim bezpiecznej jazdy. I choć podróż z uszkodzoną częścią, która nie odgrywa znaczącej roli w danym układzie, jest możliwa, nie oznacza to, że nie niesie ze sobą negatywnych skutków. Bardzo często bagatelizowanie jednej części doprowadza, do zniszczenia innych, co niesie ze sobą znacznie wyższe koszty. Jeśli więc chodzi o części Jeep, możesz liczyć na naszą pomoc w ich wymianie.

 

Kiedy wymienić części Jeep?

Prawidłowa eksploatacja samochodu marki Jeep pozwala na pokonanie wielu kilometrów bez konieczności wymiany poszczególnych części czy naprawy. To jak często będziesz wymieniał części w samochodzie, w dużej mierze uzależnione jest więc od Twojej jazdy. Znaczenie ma również wiek Twojego pojazdu. Im starszy tym musisz w nim wymieniać coraz więcej części, które zużywają się wraz z przebytymi kilometrami. Jest to naturalne i dotyczy zarówno Jeepa, jak i innych marek samochodowych.

 

Wymiana części Jeep układu hamulcowego

Eksploatacja samochodu w odpowiedni sposób pozwala na zachowanie najwyższej jakości układu hamulcowego nawet przez ponad 100 tysięcy przebytych kilometrów. To, co może sprawić, że klocki hamulcowe i tarcze zużywają się znacznie szybciej to agresywna jazda i warunki drogowe, które wymagają od nas częstego hamowania. Konieczność wymiany tych elementów można ocenić na podstawie ich grubości. Jeśli jednak nie znasz się na mechanice pojazdów, znacznie lepiej zadanie to powierzyć w ręce specjalistów.

 

Wymiana filtrów i płynów w Jeepie

O tym, jak często należy wymieniać płyny eksploatacyjne i filtry każdy właściciel Jeepa może dowiedzieć się z instrukcji obsługi pojazdu wydanej przez producenta. W każdej z nich znajduje się dodatkowa informacja o konieczności skrócenia o połowę okresu użytkowania interwałów, w momencie, kiedy samochód wykorzystywany jest w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

 

Wymiana sprzęgła w Jeepie

Niezależnie od marki samochodu, sprzęgło to część, której nie może zabraknąć w żadnych z nich. Bezpieczna jazda nie byłaby możliwa bez w pełni sprawnego sprzęgła. Dlatego tak bardzo istotna jest stała kontrola jego stanu. Ślizganie się sprzęgła jest jednym z najczęstszych symptomów jego uszkodzenia. Warto jednak regularnie kontrolować jego stan pod okiem specjalisty.

 

A co z innymi częściami Jeepa?

Wymienione powyżej części nie są jedynymi, które składają się na prawidłową pracę Twojego samochodu. Niezwykle istotne jest stałe monitorowanie jego stanu, a gdy tylko pojawiają się sygnały świadczące o uszkodzeniu, którejkolwiek z nich, należy niezwłocznie zgłosić uwagę do swojego mechanika. Jazda z uszkodzonymi częściami w samochodzie może być niezwykle niebezpieczna.  Wymiana może obejmować również części, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nie najważniejsze, jednak również odgrywają istotną rolę w komfortowej, a przede wszystkim bezpiecznej jeździe. Mowa tu o wycieraczkach samochodowych czy żarówkach.

 

Niezależnie od tego, jakie Twój Jeep części potrzebuje, wszystkie z nich odnajdziesz w ofercie sklepu aparts.pl. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniej części do Twojego pojazdu, choć to może okazać się niepotrzebne, biorąc pod uwagę, jak przejrzystą wyszukiwarkę części Jeep posiadany na naszej stronie.

 

Krótka historia marki Jeep

Nie bez powodu w ofercie naszego sklepu możesz odnaleźć części do tej marki samochodu. Jest ona niezwykle popularna na drogach niemal w każdym zakątku świata. Sama marka istnieje od roku 1941 i już same początki były ściśle związane z motoryzacją i samochodami. Pierwszy z nich powstał na zlecenie armii Stanów Zjednoczonych i był pojazdem patrolowym wyposażonym w napęd na cztery koła. Obecnie marka obejmuje samochody: terenowe, SUV-y oraz Pickupy.

 

Wiemy, jak wielu kierowców stawia na niezawodność samochodów marki Jeep, nawet w najtrudniejszych warunkach. To właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy do oferty sklepu aparts.pl części Jeep. Tak samo, jak same pojazdy, również części mogą poszczycić się wysoką jakością, wytrzymałością i niezawodnością. Zadowolenie kierowców Jeepów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego w naszym sklepie odnajdą oni części do wielu różnych modeli wyprodukowanych na przestrzeni lat.

 

Posiadamy Jeep części m.in. do modeli:

  • Cherokee,
  • Grand Cherokee IV,
  • Grand Wagoneer,
  • J10 Standard Cab Pickup,
  • J20 Standard Cab Pickup,
  • Patriot,
  • CJ5-CJ8,
  • Renegade Suv,
  • Comanche,
  • Scrambler,

 

Zalety samochodów marki Jeep

Popularność samochodów marki Jeep nie bez powodu dotknęła wszystkie zakątki świata, nawet te, na których asfalt i równe drogi pozostają w sferze marzeń. Większość modeli samochodów marki Jeep zachowuje doskonałe zdolności off-roadowe. To oznacza, że sprawdzają się doskonale nawet na trudnych do pokonania drogach. Cechy te nie powinny nikogo dziwić –  w końcu pierwszy model powstał na potrzeby amerykańskiej armii podczas II wojny światowej. Każdy z późniejszych modeli zachował te właściwości w różnym stopniu. Nigdy jednak żaden model nie został ich pozbawiony całkowicie. Za cechami wytrzymałościowymi stoi wiele elementów, jednak ogromną rolę odgrywają części wykorzystane w podzespołach. To dzięki nim praca pojazdu jest możliwa nawet w najtrudniejszych warunkach. Zdajemy sobie sprawę z tego, przed jakimi zadaniami stoją Jeepy naszych klientów, dlatego też części, które im oferujemy, są dedykowane do tych konkretnych modeli. Cechuje je –  tak samo jak samochody –  najwyższa jakość i wytrzymałość.

 

Dlaczego właśnie aparts.pl?

Sprzedażą części Jeepa zajmujemy się od wielu lat. Od tego czasu każdy nasz klient, posiadający w swoim garażu Jeepa, odnalazł w ofercie sklepu cześć, którą poszukiwał. Szeroki asortyment pozwala nam wyjść naprzeciw niemal do każdego klienta. A Ci zaufali nam nie bez powodu. Wysoka jakość produktów i usług, które oferujemy, przyciągają do nas każdego dnia kolejnych miłośników motoryzacji i marki Jeep. Jeśli jesteś jednym z nich, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!