Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Wybierz markę samochodu dla części Systemy komfortu

Zwiększony komfort jazdy dzięki dodatkowemu wyposażeniu w samochodzie

Samochody już dawno przestały pełnić rolę pojazdów umożliwiających jedynie przemieszczenie się z punktu A do punktu B. Obecnie możliwości, które oferują nam producenci, sprawiają, że wnętrza naszych samochodów stają się niemal małymi mieszkaniami. Podróż nimi jest znacznie przyjemniejsza. Szczególnie na tych dłuższych trasach. Coraz więcej osób posiada pracę, w której znaczną część dnia stanowi podróżowanie. Z myślą o tych wszystkich osobach powstały systemy samochodowe, które mają wpłynąć na większy komfort podczas podróży.

Jaka jest rola dodatkowego wyposażenia samochodu?

Dodatkowe wyposażenie samochodu ma na celu zwiększenie komfortu podróży. To właśnie dzięki wszystkim rozwiązaniom i systemom oferowanym przez producentów możemy w ciepłym wnętrzu pokonywać kolejne kilometry, nawet w czasie najbardziej siarczystego mrozu. Na zimowe przejażdżki doskonale sprawdzą się podgrzewane fotele samochodowe. Gdy tylko pojawiły się po raz pierwszy na rynku, stały się hitem i są nim do dziś. Wyobraź sobie konieczność podróży do oddalonego miasta, w którym masz pracę, podczas mroźnego zimowego poranku. A teraz dodaj do tej wizji podgrzewane fotele w Twoim samochodzie. Brzmi znacznie lepiej co? Nie jest to jedyny system usprawniający jazdę. W zależności od marki samochodu możemy spotkać się z wieloma innymi. Dla przykładu w modelu BMW 5 Touring możemy spotkać się z systemem zamka centralnego, układem regulacji prędkości jazdy czy systemem podgrzewania wstępnego silnika. Jak sam widzisz, systemy w samochodzie mają za zadanie nie tylko wpłynąć bezpośrednio na komfort jazdy. Łatwiejsze użytkowanie pojazdu także jest kluczem do większego komfortu. Stąd też tak liczne innowacyjne rozwiązania sprawiające, że przejażdżka samochodem staje się czystą przyjemnością i relaksem.

 

Dodatkowe wyposażenie samochodu – co ma dla Ciebie sklep internetowy aparts.pl?

W ofercie naszego sklepu odnajdziesz wiele dodatkowych systemów, które sprawią, że każda podróż, nieważne czy długa, czy krótka, będzie dużo przyjemniejsza. Aby zapoznać się z produktami, które posiadamy, wystarczy jedynie wybrać markę samochodu, którą mamy, jej model i wersję silnikową. Po wybraniu wszystkich właściwych opcji pojawią Ci się przed Twoimi oczami wszystkie rozwiązania, które możesz wykorzystać we własnym samochodzie. Dodatkiem, który może okazać się niezwykle przydatnym dla wielu kierowców, jest asystent parkowania.

 

 

Systemy bezpieczeństwa w Twoim samochodzie

Zwiększenie bezpieczeństwa jazdy to cel wielu właścicieli samochodów osobowych. Obecni producenci dają nam tę możliwość. Wszystko za sprawą systemów bezpieczeństwa, które możesz odnaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Systemy bezpieczeństwa w samochodzie:

  • ABS – jeden z najpopularniejszych systemów w samochodach osobowych. Jego zadaniem jest zapobieganie blokowaniu kół podczas hamowania.
  • BAS – jest systemem wspomagającym kierownicę podczas hamowania w sytuacjach awaryjnych.
  • EBD – jego rolą jest skrócenie drogi hamowania.
  • ESP – jest to system bezpieczeństwa, który stabilizuje samochód podczas jazdy.
  • ASR – jego zadaniem jest zapobieganie poślizgowi kół podczas jazdy.
  • Układ automatycznego hamowania – jak sama nazwa wskazuje, automatycznie hamuje kierownicę w sytuacji awaryjnej.

 

O systemie ABS słyszał z pewnością każdy z nas. Jego obecność jest obowiązkowa w każdym samochodzie osobowym. Zadaniem tego systemu jest zapobieganie blokowaniu kół w momencie hamowania. To daje możliwość wykonania manewru przy nagłym zmniejszeniu prędkości, który w wielu przypadkach może okazać się ratującym życie.

 

System BAS niezwykle często nosi zamienną nazwę asystenta hamowania. Posiada czujnik, którego zadaniem jest mierzenie szybkości wciskania hamulca. To właśnie dzięki temu jest on w stanie wyczuć moment sytuacji awaryjnej, w której musi wspomóc zatrzymanie samochodu. Dzieje się to dzięki zwiększeniu ciśnienia w układzie hydraulicznym.

 

System EBD to kolejny element, który współdziała z systemem ABS oraz BAS. Od kilku lat jest on nieodłącznym elementem układu hamulcowego, dzięki czemu możemy poczuć się bezpiecznie za kierownicami naszych samochodów.

 

 

Dlaczego warto inwestować w dodatkowe systemy w samochodzie w sklepie aparts.pl?

Celem naszego przedsiębiorstwa jest zwiększenie komfortu jazdy kierowców i bezpieczeństwa na naszych drogach. Oferując najwyższej jakości części zamienne, dbamy o to, aby pojazdy poruszające się po ulicach naszych miast miały sprawne wszystkie układy. To pozwala zachować bezpieczeństwo nie tylko właścicielom pojazdów, ale innym użytkownikom ruchu drogowego.

 

Z kolei systemy w samochodzie, które posiadamy w naszej ofercie, są ważne dla naszych klientów także pod kątem większego komfortu jazdy. Daleka podróż wcale nie musi wiązać się z bólem kręgosłupa. Istnieją systemy pozwalające na stworzenie wymarzonych warunków wewnątrz pojazdów.

 

Na komfort z użytkowania pojazdu wpływ mają również systemy, których zadaniem jest usprawnienie naszej jazdy. Stawiając na nie, nie tracimy czasu na zbędne czynności.

 

Zalety sklepu aparts.pl

Samemu ciężko mówić o zaletach własnego sklepu. Jeśli więc mówimy o aparts.pl w pozytywach, używamy opinii wystawionych przez naszych klientów. A te z kolei są same pozytywne i dodają nam chęci do dalszego rozwoju. Zresztą sam się przekonaj jak wiele mamy do zaoferowania. Kupując nasze produkty, stawiasz na najwyższą jakość wykonania. Wbrew pozorom nie musi iść ona w parze z zabójczo wysokimi cenami. W naszym sklepie znaleźliśmy kompromis pomiędzy wysoką jakością a przystępną ceną.

 

Dbamy również o to, aby zamówienia trafiały do naszych klientów najszybciej jak to tylko możliwe. Dlatego każdego dnia nasi pracownicy w pocie czoła pracują and realizacją poszczególnych zamówień. Mimo szybkiego tempa nie dajemy sobie miejsca na pomyłkę. Do rąk naszego klienta zawsze trafia produkt zgodny ze złożonym zamówieniem!