WYSZUKIWANIE CZĘŚCI PO  POJAZDACH

PRZESZUKAJ SERWIS

Kategorie
 
 
Live Chat
32 229 21 94
 

Producenci-AUTOFREN

Seinsa Autofren, została założona w Eugi w 1972 roku. Początki działalności Autofren to produkcja kilku elementów technicznych części gumowych do układów hamulcowych. Prężnie rozwijająca się firma stała się w krótkim czasie europejskim liderem w produkcji gumowych części zamiennych do elementów układów hamulcowych. Innowacją działalności Autofren jest nowy zakład produkcyjny w Chennai – Indie. Celem firmy jest doskonałość , wzmacnianie rozwoju i lojalność pracowników oraz zaangażowanie w potrzeby klientów. Obecna produkcja Autofren Seinsa to:

-Części i zestawy naprawcze do układów hamulcowych, sprzęgła i skrzyń biegów
- Elementy do naprawy samochodu oraz ogólne części z gumy, tworzyw termoplastycznych i uzupełniających elementów metalowych. 

Bulk email software by FreshMail
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERAWszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.