Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Producenci - Febi

Producent części FEBI BILSTEIN
Niemieckie doświadczenie. Od momentu powstania w 1844 roku FEBI BILSTEIN jest producentem i dostawcą motoryzacyjnym, synonimem innowacji produktowych i usług. Wysoki standard jakości jest przedstawiony w produkcji własnej precyzyjnych części samochodowych których produkcja odbywa się w mieście Ennepetal.Dla FEBI BILSTEIN, „Made in Germany” znak jakości jest to coś więcej niż tylko oświadczenie, to obietnica. Dlatego firma nieustannie inwestuje w rozwój produkcji, dobór i innowację urządzeń obróbki i testowanie sprzętu. Zakres produkcji obejmuje ponad 30.000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli europejskich samochodów osobowych i dostawczych. FEBI BILSTEIN i jego wiele lat doświadczenia jako producent części samochodowych , oprócz najnowszych technologii produkcji, ciągłych badań rozwojowych umożliwienia zaspokojenie stale rosnącego zapotrzebowania na rynku przez wielu producentów samochodów oraz zapotrzebowanie na rynku części zamiennych.

 

 

 

Febi Bilstein – dlaczego postawiliśmy na części również tej firmy?

Niemcy słyną z profesjonalizmu, dokładności i dbania o każdy szczegół. To z tego względu podbili światowy rynek motoryzacji, wypuszczając wiele zaawansowanych technologicznie marek samochodów, ale też projektując i produkując sprawdzone podzespoły do pojazdów. Jedną z firm, która zajmuje się takimi działaniami jest Febi Bilstein. W tym tekście dowiesz się, dlaczego postanowiliśmy zwiększyć nasz asortyment o elementy również z tego przedsiębiorstwa.

Niemieckie firmy produkujące elementy zamienne czy oryginalne do samochodów to liderzy światowego rynku. Jednym tchem wymieniamy marki takie jak Bosch, Lemforder czy właśnie Febi Bilstein. Poznaj lepiej firmę, która produkuje trwałe, precyzyjne i bezpieczne podzespoły, montowane również w Twoim pojeździe.

Doświadczenie równa się Febi Bilstein – od wielu lat

Przede wszystkim niemiecka firma to ogromny zasób doświadczenia. Pierwsze części marki zaczęły powstawać już w 1844 roku. Przez ponad 170 lat przedstawiciele przedsiębiorstwa nauczyli się tworzyć arcydzieła w sektorze zamiennych i oryginalnych akcesoriów i podzespołów do samochodów.

A jak to się zaczęło? Wiemy, że początki produkcji skupione były wokół przetwórstwa metalurgicznego. Dopiero złoty wiek motoryzacji, przypadający na przełom XIX i XX wieku rozpoczął ekspansję firmy, która trwa do dziś. Przedstawiciele zaczęli w 1880 roku produkować nakrętki, a w latach 20tych XX wieku zdecydowano, że produkcja będzie skupiać się już wyłącznie na częściach do pojazdów.

Co produkuje Febi Bilstein? Szeroka gama części do różnych pojazdów skupiona jest wokół:

  • Pojazdów osobowych różnych marek i modeli
  • Samochodów dostawczych i ciężarowych
  • Pojazdów technicznych, wózków widłowych, maszyn budowlanych

Od wielu lat firma stawia na innowacyjne rozwiązania, słynne między innymi w zastosowanych przez inżynierów motoryzacyjnych zawieszeniach samochodowych. Standard pracy opiera się na produkcji własnej, w mieście Ennepetal. Niemiecki znak jakości Made in Germany to dla Febi zobowiązanie do produkcji elementów, które sprawdzą się w każdych warunkach – na całym świecie.

O jakości Febi Bilstein mówią opinie kierowców. Te, są zdecydowanie pozytywne. Właściciele pojazdów podkreślają szczególnie trwałość części i ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jak wskazują użytkownicy – trudno znaleźć element, który ma tak wysoką jakość przy tak niskiej cenie jak właśnie wspomniane Febi Bilstein.

Technologia i innowacja mają tu ogromne znaczenie! Postaw na Febi Bilstein

Ogromna część budżetu Febi Bilstein przeznaczona jest na zwiększenie produkcji i jej rozwój. Przedsiębiorstwo chce stawiać na innowacyjność, wprowadzając na rynek kolejne podzespoły i rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo czy komfort jazdy. Jak objawiają się takie testy?

Przede wszystkim pojawiają się kolejne urządzenia do obróbki materiałów produkcyjnych, prowadzone są kolejne badania nad wprowadzeniem różnego rodzaju rozwiązań technologicznych, a także rozbudowywane jest laboratorium do testowania sprzętu. Dzięki temu każdy element Febi Bilstein, który trzymasz w ręku został opracowany przez fachowców w czasie długich, trudnych i zaawansowanych badań. Dostajesz produkt gotowy do jazdy i warto z tego korzystać!

Jakie części oferuje Febi Bilstein?

Na rynku dostępnych jest nawet 30 000 różnego rodzaju części zamiennych firmy. Wśród nich są podzespoły do najpopularniejszych marek europejskich i azjatyckich pojazdów osobowych i dostawczych. Febi Bilstein cały czas chce zwiększyć ekspansję swojej oferty, produkując kolejne części do kolejnych marek, bazując na rosnącym zapotrzebowaniu na tanie, ale jednocześnie bardzo dobre jakościowo elementy motoryzacyjne.

Wśród części, które produkuje Febi Bilstein znajdziemy takie jak:

  • Elementy wyposażenia układu hamulcowego,
  • Elementy zawieszenia pojazdu,
  • Elementy układu kierowniczego czy amortyzatory,
  • Części do układu wydechowego,
  • Części do układu zapłonowego i rozruchowego,
  • Dodatkowe akcesoria motoryzacyjne.

Producent jest bardzo pewny swoich rozwiązań. Na wszystko oferuje gwarancję producencką i zapewnia, że jakość zamienników w niczym nie odbiega od oryginalnych części, które znajdziemy w samochodzie zaraz po jego zakupie. Warto wspomnieć, że wielu producentów pojazdów zaczęło oficjalnie rekomendować Febi jako jakościowego twórcę elementów zamiennych, zgodnych z wszystkimi wymaganiami inżynierów opracowujących koncepcję danego auta.

Dlaczego postawiliśmy na Febi Bilstein? To proste!

Z jakiego powodu postanowiliśmy włączyć do naszej oferty części tego producenta? Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że kierowcy w Polsce oczekują wyłącznie elementów sprawdzonych i dobrze funkcjonujących na różnych drogach. Nasi klienci chcą, aby oferowane przez nas elementy były trwałe, skuteczne i odporne np. na skrajne warunki atmosferyczne. Ważna jest też atrakcyjna cena, która nie odstrasza przed zakupem oraz gwarancja producenta, zapewniająca komfortowe użytkowanie pojazdu.

To wszystko spełnia właśnie Febi. Jako jedna z najpopularniejszych marek na świecie i producent wielu części samochodowych wiemy, że możemy z czystym sumieniem polecić te produkty naszym Klientom. Stawiamy na jakość, chcemy się rozwijać, a więc Febi idealnie wpasowuje się w nasze oczekiwania.

Postaw na Febi Bilstein, jeżeli oczekujesz od części jakości pracy, wysokiej kultury działania, trwałości, a także komfortowej i bezpiecznej jazdy w ostatecznym rozrachunku. Remontując swój samochód na podzespołach tego niemieckiego producenta możesz być pewny, że usterka techniczna nie wpłynie negatywnie na Twoją podróż.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach firmy Febi Bilstein albo masz uwagi do niej – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, które pomogą nam w uzupełnieniu naszej oferty i jej zmianach. Pamiętaj, że chcemy rozwijać się na Twoją korzyść. Naszym celem jest stać się liderem w branży handlu częściami przez Internet, a to z kolei wiąże się z koniecznością informacji od Ciebie, co możemy poprawić.