WYSZUKIWANIE CZĘŚCI PO  POJAZDACH

PRZESZUKAJ SERWIS

Kategorie
 
 
Live Chat
32 229 21 94
 

Producenci-LEMFORDER

ZF LEMFÖRDER jest Technologią podwozia samochodów z renomowanego i znanego na całym świecie koncernu ZF LEMFÖRDER to oryginalne części samochodowe : elementy zawieszenia, guma-metal, elementy z tworzyw sztucznych, jak również systemy osi i obwodów dla pojazdów wszystkich znanych producentów samochodów. Dodatkowo, również ZF LEMFÖRDER to auto części przedniej i tylnej osi. ZF LEMFÖRDER obejmuje cztery główne segmenty działalności :. elementów podwozia, Boge Guma, tworzywa sztuczne i systemy zawieszeń oraz kół.
LEMFÖRDER części samochodowe to min: układy kierownicze-drążki, końcówki drążków ,sworznie wahaczy, elementy zawieszenia-tuleje wahaczy, drążki kierownicze i łączniki stabilizatorów. Już w fazie rozwoju elementów samochodu są dostosowana do specyficznych wymagań klienta. Tak więc nie tylko idealna integracja części samochodowych w pojeździe, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i dynamiki jazdy uzyskuje się dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji OE LEMFÖRDER to setki tysięcy kilometrów przebiegu pojazdu. Części samochodowe takie jak hamulce, piasty kół, czujniki zawieszenia, zawieszenia i tłumienia. W zależności od koncepcji pojazdu obejmuje również układ kierowniczy, poduszki hydrauliczne ze sterowaniem elektronicznym oraz elementy przeniesienia napędu kół, takich jak osie i wały napędowe.
Części LEMFORDER w katalogu aparts.pl

Bulk email software by FreshMail
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERAWszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.