Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Producenci MOTUL

MOTUL gwarancja i innowacyjność rozwiązań

MOTUL to gwarancja i inowacyjność. Celem jest produkcja nowych środków smarnych o coraz lepszych właściwościach i permanentny rozwój technologiczny. Już w przeszłości nasze produkty high-tech wielokrotnie wyprzedzały konkurencję.

Już w  1971 jako pierwszy producent środków smarnych wprowadził na rynek w pełni syntetyczny wielozakresowy olej silnikowy dla branży motoryzacyjnej. Technologia podwójnych estrów stosowana w legendarnej linii dla sportów motorowych 300V znacznie przewyższała wszystkie dotychczasowe standardy dla środków smarnych.

Naszą wysoką innowacyjność zawdzięczamy doskonałej sieci zespołów zorganizowanych wokół produktowych Centrów Kompetencji (Center of Excellence/CoE Produkt). Czołową pozycję na rynku utrzymujemy również dzięki licznym partnerstwom z lokalnymi uniwersytetami i pracującymi w nich doradcami oraz ekspertami z branży high-tech. Jednym z naszych ważnych partnerów jest na przykład MADI - Politechnika Moskiewska, wysoko wyspecjalizowana w dziedzinie transportu samochodowego i budowy dróg. Ta kompetentna sieć doradców jest do naszej dyspozycji podczas wszystkich faz badawczo-rozwojowych produktu, co daje nam dostęp do ogromnych zasobów wiedzy.

Nasze Centra Kompetencji utrzymują bardzo bliskie kontakty z producentami samochodów osobowych, użytkowych i motocykli. Dzięki temu nasze działania badawczo-rozwojowe możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i szybko identyfikować i skutecznie realizować życzenia naszych partnerów.

Ponadto zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych chemików i inżynierów pracujących w interdyscyplinarnych zespołach w laboratoriach badawczo-rozwojowych we Francji i Japonii.