WYSZUKIWANIE CZĘŚCI PO  POJAZDACH

PRZESZUKAJ SERWIS

Kategorie
 
 
Live Chat
32 229 21 94
 

Producenci-ATE

 

Różne zachowania na drodze, gwałtowne przyspieszanie i w sytuacjach nagłych równie gwałtowne hamowanie.

Tarcze Hamulcowe ATE PowerDisc, osiągnięcie maksymalnej jakości i skuteczności hamowania to gwarancja bezpieczeństwa. Rowek na tarczy w kształcie -nieskończonej pętli- pozwala odprowadzać powstające gazy i zanieczyszczenia, które są powodem spadku skuteczności hamowania oraz wyznacza stopień zużycia tarcz hamulcowych. Hamować jak profesjonalista. To dzięki sportowej technologi sprawdzonej w sportach motorowych systemy ATE PowerDisk oprócz swojej skuteczności wyrażają również sportowy wygląd pojazdu.

Klocki ceramiczne ATE -mniej szumu, mniej kurzu, długa żywotność. Klocek hamulcowy przekształca energię kinetyczną w ciepło. Ten proces zużywa klocek czego odpadem jest pył.Pył ten oprócz szkodliwego działania na środowisko , psuje ładny wygląd naszych felg. ATE Ceramic to rozwiązanie, mniej pyłu, mniej hałasu duża skuteczność większy komfort. To innowacyjna technologia włókien w okładzinie podczas hamowania tworzy cienki film transferowy który chroni tarczę przed nadmiernym zużyciem.

 ATE jest częścią Koncernu Continental Automotive Group. W dziedzinie dostawcy części samochodowych systemów hamulcowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe i klocki hamulcowe i szczęki hamulcowe jest niekwestionowanym liderem. Jest dostawcą części OE na pierwszy montaż dla wielu producentów samochodów min. opel, volkswagen, mercedes, audi, renault, citroen

ATE produkty hamulcowe

Zaciski hamulcowe, pompa hamulcowa, przewody hamulcowe gumowy, Tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe i wiele więcej można znaleźć w szerokiej gamie produktów ATE. Ponadto, czujniki prędkości kół ABS/ESP . Zestawy naprawcze.

ATE Tarcze i klocki ceramiczne

Części motoryzacyjne. Hamulce ATE to bezpieczeństwo i pewność hamowania. 

 

 

 

Bulk email software by FreshMail
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERAWszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.