Live Chat
Pokaż prawy panel

O nas

Kim jesteśmy

Aparts.pl to firma , której nadrzędnym celem jest fachowa i rzetelna obsługa klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży części samochodowych , wiemy, jak ogromną wiedzę motoryzacyjną należy posiadać by rzetelnie obsłużyć swoich klientów.

Nasi pracownicy przechodzą szereg szkoleń ,maja do dyspozycji najnowsze oprogramowanie do obsługi poszczególnych marek samochodów i auto części typu: TECDOC, ETOS, EPER, EPC itd, dzięki którym, są w stanie profesjonalnie podejść do potrzeb klienta.

Początki naszej działalności, czyli już 18 lat, oparte były wyłącznie na sprzedaży tradycyjnej. Dzięki naszemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi, oraz zaufaniu klientów, firma zaczęła się dynamicznie rozwijać.

Już dzisiaj plasujemy się w czołówce największych i najpopularniejszych firm działających na rynku lokalnym i krajowym. Jako profesjonalny internetowy sklep motoryzacyjny, zwiększamy swoją pozycję na tynku dostaw części samochodowych online ,e-commerce.

Jesteśmy niezależnym importerem i dystrybutorem auto części do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami części samochodowych w obszarze Rynku Aftermarket jak również OE z całego świata.

Posiadamy własne magazyny, które są zaopatrzone w kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych dostępnych od ręki.

Wśród licznych propozycji na uwagę zasługuje marka PartsTech Germany , której nasza Firma jest dystrybutorem, a która sukcesywnie zyskuje coraz większe zaufanie rynku. Jako firma możemy się pochwalić Tytułem Rzetelna Firma i Znakiem Jakości Q.

Zapraszamy do współpracy. Kierowcy kupują w Auto Parts, sprawdź dlaczego?