Live Chat
Pokaż prawy panel

O nas

Kim jesteśmy

Aparts.pl to firma , której nadrzędnym celem jest fachowa i rzetelna obsługa klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży części samochodowych , wiemy, jak ogromną wiedzę motoryzacyjną należy posiadać by rzetelnie obsłużyć swoich klientów.

Nasi pracownicy przechodzą szereg szkoleń ,maja do dyspozycji najnowsze oprogramowanie do obsługi poszczególnych marek samochodów i doboru auto części typu: TECDOC, ETOS, EPER, EPC itd, dzięki którym, są w stanie profesjonalnie podejść do potrzeb każdego klienta.

Początki naszej działalności to 1996 rok czyli już 23 lata, oparte one były wyłącznie na sprzedaży tradycyjnej. Dzięki naszemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi, oraz zaufaniu klientów, firma zaczęła się dynamicznie rozwijać.

Już dzisiaj plasujemy się w czołówce największych i najpopularniejszych firm działających na rynku lokalnym i krajowym oraz coraz częściej zagranicznym. Jako profesjonalny internetowy sklep motoryzacyjny i hurtownia cześci samochodowych, zwiększamy swoją pozycję na rynku dostaw części samochodowych online ,e-commerce.

Jesteśmy niezależnym importerem i dystrybutorem auto części do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami części w obszarze Rynku Aftermarket jak również OE z całego świata.

Posiadamy własne magazyny, które są zaopatrzone w kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych dostępnych od ręki.

Wśród licznych propozycji na uwagę zasługuje marka PartsTech Germany , której nasza Firma jest dystrybutorem, a która sukcesywnie zyskuje coraz większe zaufanie rynku. Jako firma możemy się pochwalić Tytułem Rzetelna Firma i Znakiem Jakości Q oraz prestiżową nagrodą przyznaną w 2018 roku - E-Gazela Biznesu.

Zapraszamy do współpracy. Kierowcy kupują w Auto Parts, sprawdź dlaczego?