WYSZUKIWANIE CZĘŚCI PO  POJAZDACH

PRZESZUKAJ SERWIS

Kategorie
 
 
Live Chat
32 229 21 94
 

Wybierz model DACIA

 


 

W całej swojej historii, firma Dacia współpracuje z francuską firmą Renault. Pierwszym projektem DACI i RENAULT był Renault R8 zwany Dacia 1100 często spotykany na drogach PRL. Spółka wyprodukowała w 1970 roku nowy model Dacia 1300, który był odpowiednikiem modelu Renault R12. Otrzymał on w tym samym roku Europejski tytuł "Car of the Year" , model Rumuńskiej DACI był ważnym modelem producenta.
W półwiekowej historii, firma produkowała w ramach kontraktu z francuskim Renault wiele różnych modeli. Obejmując zarówno samochody napędzane na koła przednie jak i tylne. Samochody sedan, jak i hatchback, a nawet modele samochodów sportowych. Dlatego od 1998 roku rumuńska Dacia, której produkcja odbywa się w mieście Piteshti, staje się elementem Grupy Renault.
Jednym z najbardziej znanych samochodów tej marki jest samochód Dacia Logan, model który również został wyprodukowany w ramach umowy z francuskim Renault. Od 2004 roku wraz z wprowadzeniem modelu Logan i jego różnych odmian, takich jak Logan MCV i Logan Pickup, liczba pojazdów w ramach marki DACIA wzrosła znacząco. To znacznie poprawia sytuację finansową spółki i jej pozycję w Europie. Modele DACIA z powodu niskich cen zdobywają wielu klientów nie tylko w Rumunii, jak to było kilka lat temu, ale również w wielu innych krajach europejskich.
Zakupy internetowe, części samochodowych (np. końcówek drążków, żarówek, amortyzatory) gwarantują niskie ceny i szybką dostawę. Już w 24 godziny dostarczymy każdą część zamienną do Towjego domu. Jeśli twój samochód jest innej marki (np. Opel, Mitsubishi czy Volvo) to również dobrze trafiłeś. Napisz na sklep@aparts.pl lub zadzwoń do nas 32 220 79 56, pomożemy dobrać część do Twojego samochodu.

Pamiętaj, jesteśmy profesjonalistami.

 


 

 

 

Bulk email software by FreshMail
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERAWszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.