WYSZUKIWANIE CZĘŚCI PO  POJAZDACH

PRZESZUKAJ SERWIS

Kategorie
 
 
Live Chat
32 229 21 94
 

Wybierz model JEEP

 Ze względu na wiele wersji pochodzenia słowa jeep , dosyć trudno ocenić która jest prawdziwa. . Dzisiaj marka ta jest jednym z filarów firmy Chrysler, która kupiła tę firmę w 1987 roku. Historia marki rozpoczęła się od misji wojskowej, projektanta Karl Probsta w 1940 roku. W tym czasie armia USA potrzebowała samochód z napędem na cztery koła oraz o udźwigu ćwierć tony. Współpraca z firmami Willys i Ford doprowadziła do ​​produkcji 600 tysięcy samochodów, które były przeznaczone dla armii Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników. Już w 1945 roku firma zarejestrowała Jeep jako znak towarowy. Po wojnie firma postanowiła przekształcić produkcję sprzętu wojskowego w samochód cywilny. Tak więc, pierwszy cywil zasiadł do pojazdu Jeep. Przed 1950 r. spółka miała pewne problemy z używaniem znaku i prowadziła spór z grupą Amerykańska Bantam Car. Postępowanie sądowe doprowadziło to orzeczenia , że pierwsza firma w pełni upoważniona jest do używania tego znaku. Zakup firmy przez grupy Kaiser-Fraizer doprowadziły do ​​zmiany nazwy, a od 1963 roku firma otrzymała nazwę Kaiser Jeep. Ale najbardziej znaczące wydarzenie w historii marki miała miejsce kilka lat wcześniej. W tym czasie firma postanowiła opracować zupełnie nowy model. Do montażu tego modelu, zastosowano formułę jazdy 4x4. Ponadto, połączono w pełni automatyczną skrzynią biegów i napęd na wszystkie koła. W latach 60-tych po raz pierwszy zastosowano takie rozwiązanie.

Znak Jeep, i samochody produkowane przez Chryslera, są jednymi z najbardziej popularnych na świecie. Jednak fakt ten nie ma szczególnego wpływu na ceny części zamiennych do tych samochodów. Najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli samochodów, takich jak Jeep, Land Rover i Dodge jest zakup części zamiennych w Internecie. W naszym sklep motoryzacyjny masz pewność, że znajdziesz wszystko, co potrzebne dla tych samochodów, takie elementy jak cylinderek hamulcowy, pompa wody, to tylko nie które z dostępnych części. Zamów już dziś w naszym sklepie internetowym www.aparts.pl lub zadzwoń do nas 32 220 79 56, nasi konsultanci pomogą dobrać część do każdego samochodu. 


 

 

Bulk email software by FreshMail
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERAWszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.