Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Akcesoria

Akcesoria samochodowe

Samochód jest złożoną konstrukcją, w której każdy element, począwszy od rozbudowanych podzespołów, po drobne detale, przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa, jakości lub komfortu jazdy. Istnieje jednak wiele produktów, które nie są bezwzględnie konieczne, natomiast ich wybór sprawia, że podróżowanie jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Tymi elementami są akcesoria samochodowe.

Dywaniki, maty bagażnika i inne elementy wyposażenia

Jednym z czynników, na który wielu kierowców zwraca szczególną uwagę, jest estetyka wnętrza pojazdu. Dla miłośników jazdy samochodem kabina jest utożsamiana z domem, dlatego szczególnie dbają oni o czystość, porządek i komfort wewnątrz. Pomocne są w tym akcesoria samochodowe, takie jak dywaniki czy maty do bagażnika. Odpowiednio dobrane do modelu auta, ułatwiają sprzątanie, umożliwiając szybkie usunięcie piasku czy błota

Dywaniki pełnią też funkcje ochronne. Zabezpieczają podłogę przed kontaktem z wilgocią i innymi zabrudzeniami, które mogą destrukcyjnie wpływać na strukturę metalu. W sklepie Aparts znajdziesz takie akcesoria samochodowe w wielu wariantach – do różnych marek i modeli aut, a także w wersji gumowej, korytkowej 3D i tekstylnej w różnych kolorach. Polecamy też pokrowce ochronne na motocykle i siedzenia, osłony przeciwszronowe i zabezpieczenia błotnika.

Foteliki i siedziska dla najmłodszych

Podróżowanie samochodem zwykle oznacza również przewożenie pasażerów. Jeśli są wśród nich dzieci, zgodnie z przepisami musisz zapewnić im odpowiednie miejsce do siedzenia. W Aparts znajdziesz akcesoria samochodowe, które rozwiążą ten problem. Oferujemy szeroką gamę fotelików dla najmłodszych znanej i cenionej na rynku firmy Sparco. Różnorodność modeli oraz ich parametrów pozwoli Ci na dopasowanie produktu do wieku dziecka, jego wagi i wzrostu.

Foteliki są dostępne w szerokiej gamie cenowej, dlatego w asortymencie z pewnością znajdziesz model na miarę Twoich potrzeb. Poszczególne foteliki różnią się też kolorami. Dla starszych dzieci proponujemy specjalne siedziska samochodowe, które pozwalają prawidłowo ułożyć pasy biodrowy i barkowy. Wszystkie akcesoria samochodowe z tej grupy mają homologację oraz spełniają wymagane normy bezpieczeństwa.

Narzędzia serwisowe do bieżących napraw

Wyposażenie wnętrza kabiny to nie wszystko, czego potrzebuje kierowca, który dba o swój pojazd. Jego problemem niekiedy bywają drobne awarie, których usunięcie jest możliwe we własnym zakresie, bez konieczności wizyty w stacji serwisowej. W takich sytuacjach niezbędne okazują się odpowiednie narzędzia, urządzenia i części. Akcesoria samochodowe, które proponujemy, obejmują wiele przydatnych drobiazgów, począwszy od żarówek i baterii, przez części instalacji elektrycznych, po prostowniki i kable rozruchowe.

W asortymencie mamy również przetwornice, spawarki, boostery, przetwornice, bezpieczniki i wiele innych produktów. Na szczególną uwagę zasługuje bogaty wybór żarówek. Są one przeznaczone do wielu rodzajów oświetlenia samochodowego. Proponujemy też diody LED, żarówki beztrzonkowe, mini, z żarnikiem xenonowym i wiele innych.

Chemia samochodowa do pielęgnacji i napraw

Najliczniej reprezentowane i najbardziej zróżnicowane akcesoria samochodowe w ofercie Aparts to chemia samochodowa. Preparaty chemiczne są stosowane zarówno do pielęgnacji karoserii czy ochrony elementów pojazdu przed działaniem czynników zewnętrznych, jak i do napraw lub odświeżania wyglądu. W sprzedaży mamy między innymi:

  • lakiery, podkłady, szpachle i inne produkty przeznaczone do odświeżania lub nakładania powłoki lakierniczej,
  • smary, odrdzewiacze, środki do czyszczenia klimatyzacji,
  • kleje i silikony do bieżących napraw,
  • kosmetyki samochodowe i zapachy,
  • chemię gospodarczą oraz przeznaczoną do mycia samochodów.

W asortymencie znajdziesz tysiące produktów znanych i cenionych marek takich jak K2, Boll, Technicoll, Amtra, CRC i wielu innych. Wielu producentów chemii samochodowej wraz z preparatami dostarcza też materiały i narzędzia niezbędne do wykonywania prac. Wzbogaciliśmy o nie nasze artykuły. Dlatego w ofercie produktów Amtra znajdziesz skrobaczki i ramki pod rejestrację, K2 oferuje opaski zaciskowe i narzędzia, a wśród produktów Boll Chemia znajdziesz też tarcze i włókninę ścierną.

Akcesoria samochodowe do poprawy bezpieczeństwa jazdy

Odpowiednio dobrane wyposażenie samochodu może rozwiązać wiele problemów w szczególnych okolicznościach. Oferujemy akcesoria samochodowe, dzięki którym będziesz podróżować bezpieczniej, zarówno latem, jak i w warunkach zimowych. W tych drugich nieodzowne okażą się łańcuchy śniegowe Mammooth, dopasowane do różnych parametrów kół. Polecamy też produkty, które składają się na obowiązkowe wyposażenie pojazdu – trójkąty ostrzegawcze, apteczki, gaśnice, kamizelki odblaskowe i wiele innych.

Akcesoria dla motocyklistów

Chociaż ta kategoria naszego asortymentu obejmuje akcesoria samochodowe przeznaczone dla właścicieli czterech kółek, nie zapomnieliśmy też o motocyklistach. Przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę produktów Kappa/GVI, PF, w której znajdziesz między innymi kufry, kaski, oparcia siedzeń, osłony silnika, mocowania szyby i wiele innych produktów. Dla pasjonatów jednośladów mamy też produkty marki Ipone oraz specjalne pokrowce na motor. Polecamy też systemy interkomów motocyklowych, które usprawnią porozumiewanie się kierowcy i pasażera podczas jazdy.

Inne przydatne drobiazgi w naszym asortymencie

Akcesoria samochodowe stanowią bardzo szeroką grupę produktów o różnym przeznaczeniu. Wiele z nich ma charakter uniwersalny, dzięki czemu możesz je wybrać bez względu na to, jakim samochodem jeździsz. Poza wymienionymi produktami w asortymencie znajdziesz też wiele innych przydatnych drobiazgów. Mamy akcesoria montażowe, sztywne przewody hamulcowe, czujniki parkowania, pierścienie centrujące, filtry gazu i wiele innych produktów.

W ofercie nie zabrakło też przydatnych drobiazgów, takich jak latarki, kanistry, linki holownicze, uchwyty do telefonu, anteny samochodowe, ładowarki GSM czy skrobaczki do szyb. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Wybieramy do niego wyłącznie dobre produkty sprawdzonych marek oraz dbamy o różnorodność. Dzięki temu każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.