Live Chat
{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Zaloguj się
Filtrowanie

Płyny

Płyny samochodowe – najlepsze do Twojego auta!

Samochód to mechanizm, który do poprawnego funkcjonowania potrzebuje szeregu płynów kontrolujących, regulujących lub ochraniających pracę poszczególnych jego podzespołów. Tylko najlepsze dobrej jakości produkty są gwarancją tego, że wszystko z autem będzie w jak najlepszym porządku. To właśnie nasze płyny samochodowe sprawią, że jazda Twoim autem będzie bezpieczna i komfortowa.

Pamiętaj, że płyny samochodowe wymagają regularnej wymiany i kontroli. Tylko w ten sposób jesteś w stanie utrzymać ich pracę na optymalnym poziomie, wspomagając tym samym działanie swojego samochodu. Do wymiany używaj płynów, które znajdziesz w ofercie aparts.pl!

Jakie płyny samochodowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy szeroki wybór płynów samochodowych, różnego przeznaczenia. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych i przetestowanych producentów, posiadają atesty i pozwolenia. Mamy produkty takich marek jak Liqui Moly, Mobil, Motul, Shell, Castrol, Orlen, Elf, GM, Ravenol i o wiele więcej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiedni płyn samochodowy do Twojego pojazdu!

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Płyny chłodnicze

Płyn chłodniczy to jedna z najważniejszych cieczy w pojeździe. Reguluje temperaturę silnika pojazdu oraz dba o ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Brak odpowiedniego płynu lub ubytki w zbiorniku wyrównawczym mogą doprowadzić np. do uszkodzenia uszczelki pod głowicą, a nawet całego bloku silnika.

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju płyny chłodnicze, a w tym:

 • Dedykowane
 • G12+
 • Niebieski G11
 • Prestone
 • Różowy G13
 • Różowy G+
 • Różowy G12
 • Żółty

Każdy z wyżej wymienionych płynów chłodniczych pasuje do innego rodzaju silnika czy układu chłodniczego. Dobierz swój płyn i zacznij cieszyć się wyregulowaną i pewną temperaturą w każdych warunkach pogodowych – nawet stojąc w korkach, podczas wyjątkowych upałów.

Płyny dezynfekcyjne

Praca w warsztacie – niezależnie czy to komercyjne miejsce czy jednak domowy garaż, naraża Cię na silny wpływ wielu substancji żrących, ciężkich czy negatywnie wpływających na kondycję skóry i ogólną kondycję organizmu. Z tego względu powinieneś reagować natychmiast po kontakcie, usuwając zarazki, bakterie czy związki chemiczne, które mogły znaleźć się na Twoim ciele.

Płyny samochodowe z kategorii dezynfekujcych pomagają szybko i skutecznie przemyć ręce. Co więcej, pozwalają łatwo przejść z jednego etapu działania do drugiego, gdy nie można np. pomieszać płynów działających w Twoim pojeździe albo praca wymaga ogromnej sterylności (np. przy wymianie oleju).

Płyny dezynfekujące pomogą Ci też w przetarciu części pojazdu przed zamontowaniem i zapewnią, że wszystko w Twoim warsztacie będzie w pełni czyste, sterylne, bezpieczne i idealnie spasowane. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone, przetestowane płyny do dezynfekcji, które są bezpieczne dla Ciebie i Twojego samochodu.

Płyny hamulcowe

Samochodowe płyny tak samo dbają o kondycję samochodu jak i o Twoje bezpieczeństwo. To, dlatego powinieneś postawić na płyn hamulcowy z najwyższej półki. Ten jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, posiada głębokie właściwości higroskopijne i skutecznie wspomaga działanie układu hamulcowego.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie hamulcowe płyny samochodowe, stworzone z najlepszych substancji regulujących działanie części samochodowych i pozwalających błyskawicznie i skutecznie wytracić prędkość. Oferujemy różnego rodzaju płyny hamulcowe, a w tym między innymi:

 • DOT3
 • DOT4
 • DOT5
 • 1

Pamiętaj, że wybierając płyn hamulcowy powinieneś sugerować się zaleceniami producenta Twojego pojazdu!

To jednak nie wszystko!

Poza powyższymi płynami samochodowymi mamy też szereg innych produktów przeznaczenia samochodowego. Znajdziesz u nas wysokiej klasy oleje samochodowe o różnej właściwości – od olejów mineralnych przez półsyntetyki aż po oleje syntetyczne. Wszystko jest bezpieczne dla samochodu i w pełni sprawdzone. Pamiętaj, że kupując olej samochodowy powinieneś kierować się wskazówkami producenta pojazdu. Jeżeli masz wątpliwości przy wyborze – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością Ci doradzimy!

Pomożemy Ci również przygotować się do jazdy w trasę, przekazując wysokiej jakości płyny do spryskiwaczy – na lato i zimę. Poza tym posiadamy płyny przeznaczenia specjalnego, a wśród nich AD Blue, wody demineralizowane (elektrolity) czy preparaty do czyszczenia części samochodowych różnego rodzaju.

Zacznij współpracę z nami – to się opłaca!

Wszystkie oferowane przez nas produkty to najwyższa klasa wykonania, składu i jakości. Dzięki zakupieniu w nas, wskazanych wyżej płynów możemy zagwarantować Ci długą funkcjonalność pojazdu. Jeżeli nie wiesz jaki płyn powinieneś używać do własnego auta – skontaktuj się z nami. Bazując na naszym ogromnym doświadczeniu, wiedzy i praktyce, wskażemy Ci najlepszy produkt do Twojego pojazdu.

Pamiętaj, że zakupy u nas są w pełni bezpieczne i rozsądne. Mamy najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów, którzy codziennie kupują po kilkaset części samochodowych z różnych kategorii.

Już teraz zapraszamy do przejrzenia całej oferty naszego sklepu. W aparts.pl znajdziesz elementy do różnego rodzaju układów samochodowych i pojazdów. Wszechstronny wybór to nasza wizytówka, a dzięki temu zakupy będą dla Ciebie dużo wygodniejszą.

Zakupy w Internecie są dużo łatwiejszą, prostszą i szybszą formą zaopatrzenia się w najważniejszy asortyment do warsztatu czy garażu. Cały proces wysłania zamówienia zajmuje maksymalnie 48 godzin, a niektóre produkty wysyłamy do Ciebie już w ciągu nawet 12 godzin. Na bieżąco będziesz też mógł obserwować, co dzieje się z Twoimi częściami. Dbamy o naszych klientów i wiemy, że na pewno będziesz zadowolony.

Nie czekaj! Już dziś zamów interesujące Cię płyny samochodowe na aparts.pl i postaw na współpracę z polską firmą, która od wielu lat jest obecna na rynku. A dzięki naszym Klientom stajemy się liderem w branży internetowego handlu częściami samochodowymi. Z pewnością wszyscy na tym skorzystamy!